Hopa CHP’de Murat Özçep yerel seçimler için çalışmalara başladı

0
1619

Cumhuriyet Halk Partisi’nin en genç il genel meclis üyesi ünvanına sahip olan Murat Özçep, memleketi Hopa’da yerel seçim çalışmalarına başladı.

Bugün(25 Temmuz) Hopa İlçe Başkanlığı’na ziyarette bulunan Murat Özçep, CHP İlçe Başkanı Adnan İskender ve parti yöneticilerine aday adaylık süreciyle alakalı açıklamalarda bulundu.

Açıklamasında Hopa için hep beraber yeniden belediye yönetimine talip olduğunu ve aldığı parti disiplini gereği bunu öncelikle ilçe örgütüyle paylaşmak istediğini belirten Özçep: “Gelen dostlara tek tek teşekkür ediyorum. Bugün burada ilçe örgütümüzü aday adaylık sürecimizle alakalı bilgilendirmek için toplandık.”

1 Ağustos’ta açıklama yapılacak

1 Ağustos Çarşamba akşamı 17.30’da Hopa İlçe Başkanlığı’nda aday adaylık süreciyle alakalı basın açıklaması yapacak olan Murat Özçep “Bütün partili dostlarımla, gençler ve kadınlarla yan yana olmak istiyorum.” dedi.

Özçep’in açıklamaları sonrası konuşan Hopa İlçe Başkanı Adnan İskender: “Partimizin şu anda kesinleşmiş adayı olmamakla birlikte bir çok aday adayı olacağını duyuyoruz. Biz her aday adayına eşit mesafede olacağız. Kim aday olursa da onu destekleyecek ve Hopa’yı kazanmak için tüm Hopa halkıyla birlikte canı gönülden çalışacağız.” dedi.

Murat Özçep; CHP Hopa İlçe Başkanlığı’nda yapılan toplantı sonrası süreç hakkında Artvin İl Başkanlığı’na bilgi vermek için yola çıktı.

haberiçerik