Hopa Kaymakamı Özkan’dan Hopaspor’a Ziyaret

0
806

HOPA-Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan Hopaspor Başkanı Nedim Koyuncu’yu ve Hopaspor Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Hopaspor yönetimini ziyaret eden Kaymakam Mehmet Ali Özkan, sporcuların çalışmaları hakkında bilgi aldı ve bir süre sohbet etti.

Kaymakam Mehmet Ali Özkan, Futbol Kulübü’nün ilçe için büyük bir fırsat olduğunu, tüm Hopalıların maçlara gelerek takımına sahip çıkması gerektiğini belirtti.  Özkan, Hopaspor’u yakından takip ettiğini ve aldığı başarılı sonuçlardan ötürü gururlandığını söyleyerek, takımın bundan sonraki oynayacağı maçlarda da başarı dileklerinde bulundu.  Kaymakam Özkan konuşmasının devamında; “İlçemiz bünyesindeki kulübümüze maddi ve manevi destekçileri olacaklarını ve kulübün sorunlarını yakından takip edip çözüm bulmaya çalışacaklarını, kendilerine önerilerle gelmeleri halinde yardımcı olacağız” dedi.

Hopaspor’un BAL Liginde başarılı olması için ellerinden gelen her türlü desteği vereceklerini ve sezon sonunda Hopaspor’un TFF 3’ncü ligine çıkacağına inandığını da belirtti. Hopaspor Kulübün maddi sıkıntılarının bulunduğunu, bunlara çözüm aradıklarını belirten Hopaspor kulübü Başkanı Nedim Koyuncu, Hopaspor’da kulübünün maddi olanaklarımızın yetersiz oluşundan dolayı sıkıntı yaşayan kulübümüz için çözüm üretmek adına desteklerini beklediklerini söyledi. Sohbette, futbol kulüplerine sponsor bulma, malzeme yardımı, tesislerin bakım ve onarımı ile ilgili bir çok konuda bilgiler aktarıldı.

Hopaspor Başkanı Nedim Koyuncu ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyeti Kaymakam Mehmet Ali Özkan’ a Hopaspor atkısını hediye etti ve topluca hatıra resim çektirdi.