Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında Sona Gelindi

0
696

HOPA-Hopa TSO Y.K. göreve başladığı anda ilk yapacağı işler arasında olacağını söylediği Hizmet binası sözünü yerine getirdi.  Önceki dönemlerde görev yapan Sinan Altunsoy döneminde TSO’ ya kazandırılan iş merkezi yıkılarak yerine 9 katlı modern bir binanın temeli 2014 yılı içinde atılmıştı.

Hopa TSO’nun kendi özkaynaklarını kullanarak yaptığı Hizmet binası hakkında Başkan Osman Akyürek şu bilgileri verdi:  “Ağustos 2014 tarihinde inşaatına başladığımız Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Hizmet Binamız %75 oranında tamamlanmıştır. İç mimari çalışmaları sürecinin başlatacağımız yeni hizmet binamızı 2016 Haziran ayında hizmete açmayı planlamaktayız. Binamızın nitelik bakımında Hopa ilçesinde öne çıkan bir yapıya sahip olması yönünde çabalarımız sonuç verdi ve hem içyapısı hem de dış görseli ile Hopa’ya yakışır bir hizmet binası ilçemize kazandırıldı.

2016 yılı için en önemli hedefimiz olan Akredite Oda olma çalışmalarımızda başarıya ulaşılarak hem hizmet kalitesiyle hem de hizmet binasıyla 5 Yıldızlı bir Oda olacağımıza inancımız tamdır” dedi.