Hopa TSO’da Seçim Heyecanı Başladı

0
593

HOPA-Hopa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı olarak halen görevde olan Yalçınlar Steel Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Yalçın 10 Ekim Salı Günü yapılacak olan Oda seçiminde Aday olduğunu, Basın Mensuplarını davet ettiği Yemekte açıkladı.

Hopa Ticaret ve Sanayi Odası seçim Çalışmalarına iki ay önce başladıklarını, Ekibi ile birlikte gezilerini yaptığını, İki gün önce açıklanan Seçim tarihinin kısa olmasından dolayı, çalışmalara hızla devam edeceklerini söyledi. Basın Mensuplarına ve Yemeğe katılan Oda üyelerine Çalışmaları, Plan ve programları Hazırladığı projeler hakkında detaylı bilgiler verdi. Ardından Ekip Arkadaşları kendilerini tanıttı. Konuşmanın sonunda Basın mensuplarının sorularına da cevap verdi.

Zekeriya Yalçın Yaptığı Konuşmada şunları söyledi: “Değerli basın mensupları, bildiğiniz gibi Hopa Ticaret ve Sanayi Odası seçim sürecine girmiş bulunmaktadır. Hopa Ticaret Ve Sanayi Odası Yeni Oluşum Grubu olarak, bu demokratik yarışta bulunacağımızı, sizlerin aracılığı ile tüm Hopa kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz.

Bu sürece hazırlanırken temel birkaç çıkış noktası üzerinde duracağız. Öncelikle üzerinde duracağımız mesele, Hopa’nın Ekonomik, Sosyal, Kültürel ve Coğrafi konumu gereği hak ettiği değeri alamadığını söyleye biliriz. Bu konudaki düşüncelerimizi, Ekibimiz ile birlikte hazırladığımız Projeleri Sizlere sunmaktan gurur duyarız” dedi.

Daha sonra Zekeriya Yalçın listesinde bulunan isimleri tek tek tanıtması ardından toplantı da sona erdi.