Hopa’dan Beykoz’a uzanan şampiyonluk sevinci

0
604
Beykoz’da kısa sürede projeleriyle adından söz ettirmeyi başaran iş adamı Mubin Çakmak’ın Başkanı olduğu Hopaspor’da şampiyonluk sevinci yaşanıyor.

 

Beykoz’un yakından tanıdığı BEST Teknoloji’nin Sahibi Mubin Çakmak’ın Başkanı olduğu Artvin Hopaspor, grubunda şampiyon olarak bir üst lige çıktı. Şampiyonluk sevinci Hopa’dan Beykoz’a ulaşırken, Hopalı işadamı Mubin Çakmak’ı Beykozlu dostları da tebrik etti.

Ligin son karşılaşmasını sahasında şampiyonluk maçı olarak oynayan ve Kendirli Belediye sporla karşılaşan A. Hopaspor karşılaşmayı 5-0 kazanarak 55 puanla grubunda şampiyon oldu.

Hopa İlçe stadında güneşli bir havada oynanan, yine tribünleri 10 binin üzerinde taraftarın doldurduğu karşılaşmaya Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, eski Artvin Milletvekili Metin Arifağaoğlu, Artvin Valisi Ömer Doğanay, Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı önceki dönem Başkanı Hakan Bekar, Hemşinliler vakfı kurucularından Mehmet Altınkaya’nın yani sıra İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Artvin ve ilçelerden gelen çok sayıda taraftar da izledi.

Artvin Hopaspor Başkanı Mubin Çakmak, karşılaşmanın başından sonuna kadar misafirleri ile tek tek yakından ilgilenirken, taraftar gruplarından da büyük alkış aldı.