Hopalı İş Adamları İstanbul’da Hopalılar Derneği Yemeğinde Buluştu

0

İSTANBUL-Hopa Spor Kulübü yönetimi, kulübe destek sağlamak amacıyla İstanbul Dragos – Hopalılar Derneği’nde gece düzenledi.

Düzenlenen geceye Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan, Artvinli İşadamı İsmet Acar, Beşiktaş Kulüp Başkanı Fikret Orman, Kayserili İş adamı Yılmaz Akarsu, Hopalılar Dernek Başkanı Varol Türker ve çok sayıda Hopalı iş adamı katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Hopaspor Kulübü Başkanı Nedim Koyuncu, kulübün faaliyetleri ile ilgili çeşitli bilgiler verdi. Kulübümüzün daha çok başarılar elde etmesi için tüm hemşerilerimizin desteklerini bekliyoruz şeklinde konuştu. Eski sporcuların anılarını anlatarak renk kattıkları gecede, Hopa’da yapılması planlanan stat için Hopalı iş adamları ellerinden geleni yapacağının sözünü verdi.

Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, başta geceyi düzenlememizde katkıda bulunan, Hopalılar Derneği Başkanı Varol Türker ve Yönetim kuruluna, sağlık sorunlarından dolayı katılamayan, mesajıyla bizleri yalnız bırakmayan Artvin Valisi Kemal Cirit’e, hiçbir zaman yardımlarını eksik bırakmayan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’a, maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Artvinli İş Adamı İsmet Acar’a ve, geceye katılan davetlilere tek tek teşekkür ederek, Artvin Hopaspor’un formalarını hediye etti.