Hopa’lı İşadamlarının Hopaspor’a Destekleri Devam Ediyor

0
569

HOPA – 2016-2017 BAL Ligi futbol sezonunda Artvin’i temsil edecek olan Hopa sporda bir yandan lige hazırlık devam ederken, yönetimde sıkıntısız bir sezon geçirilmesi için işadamlarını ziyaret ederek kulüplerine destek olmalarını istiyor.

ÇELİK İNŞAAT TAM DESTEK

A.Hopaspor sevgisini en içten yaşayanlardan olan ve her zaman Hopa spor’a destek olduğunu belirten Çelik İnşaat firma sahibi Mustafa Çelik’e Hopaspor yöneticileri forma ve flama vererek teşekkür ettiler.

BİR DESTEKDE EBAY NAKLİYATTAN

Hopa spor’a bir destek de Şenol ve Aykut Ustabaşın sahibi oldukları Ebay Nakliyat firmasından geldi. A.Hopa spor’un sahip çıkılması gereken bir değer olduğunun altını çizen Şenol Ustabaş her zaman kulübün arkasında duracaklarını belirttiler

Kulüp yöneticileri forma hediyesi verdikleri Şenol Ustabaş ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

ÖZLİDER NAKLİYAT HOPASPOR HEPİMİZİN TAKIMIDIR

Bölgesel Amatör Lig Şampiyonluğunu hedefleyen Hopaspor un zaferine inanan Özlider Nakliyat firma sahibi Gökmen Kibar’dan da Hopa spora destek geldi.

A.Hopaspor’un yerinin profesyonel ligler olduğunu dile getiren Gökmen Kibar, ilçenin değeri olan kulübe her zaman destek olacağını belirtti.

Başkan Nedim Koyuncuda Özlider Nakliyat firması ve Gökmen Kibar’a forma ve flama hediyesi takdim ederek hatıra fotoğrafı çekildiler.

HAKAN MAKAROĞLU’NDAN DA DESTEK GELDİ.

Makaroğlu Transport ATM Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Makar’dan da Hopaspor’a destek geldi.

Kulüp yöneticilerini Hopa’da bulunan ofisinde ağırlayan ve “şehrimizin takımına her zaman tam destek verilmesi gerektiğini “ belirterek A.Hopaspor’un hedeflediği başarılara ulaşacağına inandığını söyleyen Hakan Makar’a forma ve flama hediyesi takdim edilerek fotoğraf çekinildi.

A.Hopaspor Kulübü ve sevenleri olarak Makaroğlu Transport ATM Tic. Ltd. Şti ve Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Makar’a vermiş oldukları desteklerinden dolayı teşekkür ettiler..

VEZİRLER İNŞAAT HOPASPORUN BAŞARISINA İNANIYORUZ

Vezirler İnşaat Firma Sahibi Zeki Özkan Hopaspor Kulübünü ziyaret etti. Kulüp binasında ziyarete gelen ve desteklerini ileten Zeki Özkan’ı yöneticiler karşıladı.

Şampiyonluğun Hopa’yı ve dolayısıyla Artvin İlini yeniden ayağa kaldırdığını belirten Özkan, başarı dileklerini yineledi.

Hopaspor Yöneticileri forma, flama ve atkı hediyesi Vezirler İnşaat firma sahibi Zeki Özkan’a verildi.