Hopaspor Erzurum Kampında Son Hazırlık Maçını Oynadı

0
585

ERZURUM – Takımımız Erzurum kampının üçüncü ve son hazırlık maçında 2.lig ekiplerinden Ofspor’u 48.dakikada Hasan Karaçengel’in attığı golle 1-0 mağlup etti.

A.Hopaspor karşılaşmaya Onur, Semih, Fatih, Ersen, Tolga, Gökhan, Umut, Yılmaz, Ufuk, Hasan, Mertcan on biriyle çıktı.

Maç sonunda A.Hopaspor’un basın sözcüsü Tahsin Şeheri,  güçlü rakibini mağlup eden futbolcularımızı ve teknik heyetimizi kutluyoruz diyerek açıklamalarda bulundu. Şeheri yaptığı açıklamada; “12 günlük Erzurum kampımız bu hazırlık maçıyla bitti. Ofspor gibi güçlü bir ekibi üstün futbolla yenerek kampı sonlandırmak hepimizi keyiflendirdi.

Yarın buradan ayrılıp 3 günlük izinin ardından Salı günü Hopa’da başlayacağımız antrenmanlarla 29 Ağustos’taki kupa maçına hazırlanacağız. Çok verimli ve beklentilerimiz dâhilinde bir kamp dönemi geçirdik. Özellikle takımdaki arkadaşlık üst seviyede, kolej takımı görüntüsü veriyor ve bizi en çokta bu mutlu etti. Umuyorum ki bu kampın meyvelerini Türkiye kupası elemelerindeki ilk maçımız olan Ardahan karşısında toplayacağız. Kupa’da ilerlemeyi çok önemsiyoruz ve turu geçeceğimize inanıyorum.

Teknik ekibin raporu doğrultusunda bir kaleci ve bir hücum oyuncusu alacağız. Özellikle kaleci konusunu Salı gününe kadar çözüme kavuşturup, Hopa’da başlayacak antrenmanlara yetiştirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.