Hopaspor’un yeni hocası Tekelioğlu: Her maç final maçı olacak

0
440

Usta teknik direktör Sadi Tekelioğlu ve ekibi Artvin Hopaspor ile sezon sonuna kadar anlaştı. Teknik Direktör Sadi Tekelioğlu’nun yardımcılıklarına Taner Yılmaz ve Koray Balcıoğlu getirilirken Kondisyoner olarak Harun Beklemiş ve Kaleci Antrenörlüğüne de Ahmet Başkır getirildi.

Artvin Hopaspor kulüp merkezinde imza attıktan sonra ayağının tozu ile takımın antrenman çalışmalarının başına geçen Tekelioğlu futbolcularla tanıştıktan sonra yardımcı antrenör Koray Balcıoğlu ile birlikte pazar günü oynanacak Çankaya maçı hazırlıklarına devam etti.

HER MAÇ FİNAL MAÇI

Kendi sahasında mutlak galibiyet için oynayacaklarını söyleyen Tekelioğlu “Hopa’ya daha önce defalarca geldim. Benim için Artvin Hopaspor yabancı bir takım değil. Bölgemiz spor camiasında isminden bahsettiren marka bir takımla çalışacağım için çok mutluyum. Sadece taraftarımızdan sağduyu ve hoşgörü bekliyorum. Hopaspor aslında şampiyonluğa en yakın takımdı ancak son haftalarda kaybedilmemesi gereken puanlar kaybedilince bunu riske soktuk. Bu haftadan itibaren oynayacağımız her maç bizim için final maçı olacak ve tek hedef kazanma üzerine sahada oynamaktır” dedi.

TARAFTARDAN DESTEK MESAJI

Yeni teknik direktör Sadi Tekelioğlu’na taraftardan da destek geldi. Yeni teknik adamı antreman sonrası ziyaret ederek çiçek ve tatlı ikramında bulunan Denizin Asi Çocukları taraftar grubu yaptıkları açıklamada ” Yeni teknik direktörümüz Sadi Tekelioğlu’na hoşgeldin ziyaretinde bulunduk. Hocamız ve ekibine güvenimiz tamdır.” ifadelerine yer verdi.

dacziyaret