İl Millî Eğitim Müdürü Acar’ın karne günü mesajı

0
112

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri acar, 2022.2023 eğitim öğretim yılının 1’inci döneminin sona ermesi ve öğrencilerin karnelerini almalarının ardından mesaj yayınladı.

Acar mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili öğrenciler, saygıdeğer meslektaşlarım ve kıymetli velilerimiz,

Bugün, 2022- 2023 eğitim öğretim yılının birinci döneminin sona ermesiyle on beş gün sürecek yarı yıl tatili başlıyor.

Sevgili Öğrenciler,

Sizlerin sağlıklı gelişimi ve başarısı için gayretle yerine getirdiğimiz görevimizi 2022-2023 eğitim öğretim yılının birinci döneminde de aynı gayret ve istekle sürdürmeye çalıştık. Ülkemizin yarınları olan sizlere, eşit olanaklar hazırlayıp devletimizin bizlere sağladığı tüm kaynakları sizlerin eğitimi için kullanarak geleceğe doğru güçlü adımlar atmanızda her zaman yanınızda olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Bu dönemki çalışmalarınızın bir göstergesi olan karnelerin hepinize hayırlı olmasını, yarı yıl tatilinin ardından ikinci dönem, birlikte daha güçlü ve başarılı yeni bir dönemde okullarımızda sağlıkla yeniden buluşmayı temenni eder, hepinize iyi tatiller dilerim.

Saygıdeğer Meslektaşlarım,

Cumhuriyetimizin 100. Yılının güzel ülkemizin yüz yılı olması için birlikte her alanda daha güçlü ilerlemek amacıyla attığımız adımlarda emeğinizle, yüreğinizle ve bilginizle çocuklarımızın her zaman yanında oldunuz. Göstermiş olduğunuz çaba ve fedakârlıklar için hepinize teşekkür eder, sevdiklerinizle iyi tatiller dilerim.

Kıymetli Velilerimiz,

Bizlere emanet ettiğiniz kıymetli çocuklarınızın sağlıklı, huzurlu ve başarılı birer birey olması için öğretmenlerimizle birlikte ilerlediğimiz eğitim yolculuğunda bizleri yalnız bırakmayıp her zaman yanımızda ve en büyük destekçimiz oldunuz. Sizlerin destekleri ile bir dönemi daha başarıyla bitirirken hepinize öğrencilerimiz ile mutlu ve huzurlu bir tatil dilerim.

2022-2023 eğitim öğretim yılı ikinci döneminde okullarımızda sağlıkla yeniden buluşmak dileğiyle…”