İstanbul’dan aday olan Artvinli milletvekili adayları federasyon iftarında buluştu

0
732

İstanbul Artvin Dernekler Federasyonu tarafından düzenlenen iftar programına katılan Artvinli İstabul Milletvekili Adayları seçildikleri taktirde Artvin’i unutmayacakları ve sorunların çözümü için çalışacakları sözünü verdi.

Küçükçekmece İstanbul Artvin Dernekler Federasyonu ramazan ayı dolayısı ile Küçükçekmece Salon Akdeniz’de iftar programı gerçekleştirdi. İstanbul’da yaşayan Artvinlileri bir araya getiren iftar programına katılım yoğun olurken 24 Haziran seçimlerinde çeşitli siyasi partilerden aday olan aslen Artvinli olan İstanbul Milletvekili Adayları da programa katılım sağlayarak seçildikleri taktirde Artvin’de yapacakları proje ve çalışmalardan söz etti. 

‘SÖZ İSTİYORUZ
Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren İstanbul Artvin Dernekler Federasyonu Başkanı Kenan Satır, “Bu federasyon 14 tane Artvin derneğinin içinde bulunarak oluşturduğu bir yapıdır. Bunun dışında federasyonumuza bağlı olmayan diğer dernekler ve STK’lar da bizlere destek vermektedir. Onlara da düzenlediğimiz iftar programına katılımlarından dolayı teşekkür ederiz. Amacımız sadece yemek yemek değil, Artvin için çözüm üretmek ve bu çözümleri hayata geçirmektir. Artvinli olan İstanbul milletvekili adaylarından Artvin’i unutmamalarını ve Artvin’e sahip çıkmalarını istiyoruz” dedi. 

‘ARTVİN’İ UNUTMAYACAĞIZ’
Programa katılan Artvinli İstanbul Milletvekili Adayları Prof. Dr. İbrahim Kabaoğlu, Doç. Dr. Yunus Emre, Eczacı Rukiye Ayla Demir ve Şentürk Demiral yaptıkları konuşmalarda seçildikleri takdirde Artvin’i unutmayacaklarını belirterek Artvin’in sorunlarına en etkili çözümleri bulmak için çalışacakları sözünü verdi. Program sonrasında Federasyon yönetimi ile Milletvekili adayları toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.