Kılıçdaroğlu Bugün Artvin’e Geliyor

0
536

ARTVİN – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Artvin’e geliyor. CHP Artvin İl Başkanı Ali Yücel Kurt, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Artvin’e yapacağı ziyareti ile ilgili açıklamalarda bulunuldu.

Başkan Kurt, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ardanuç Belediyesi hizmet binasının açılışına geleceğini belirterek; “CHP Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu bugün Ardanuç’a geliyor. Yaşanan 15 Temmuz Darbe girişmişi nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmişti. Bu hizmet binası bugün açılacak. Ardından Yeşil Artvin Derneği ile görüşecek ve Halitpaşa önünde bir miting olacak. Buradan Artvin halkına duyuruyoruz ve tüm Artvin Halkını şimdiden davet ediyoruz” dedi.

İşte Kılıçdaroğlu’nun Artvin Programı

İlk önce Artvin Programına Şavşat’tan start verecek olan Kılıçdaroğlu, ardından karayolu ile Ardanuç ilçesine hareket edecek.

Yapımı tamamlanan ve bir süredir açılışı 15 Temmuz darbe girişimi nedeniyle ileri bir tarihe ertelenen Ardanuç Belediyesi’nin yeni hizmet binasının açılışını saat 14.30’da gerçekleştirecek.

Ardanuç’ta yeni hizmet binasının açılış ve açık hava toplantısının ardından Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler Artvin Merkez’e hareket edecekler.

Merkez’de bir dizi incelemelerde bulunacak olan Kılıçdaroğlu’nun ilk durağı Yeşil Artvin Derneği olacak.

Halitpaşa Kavşağı’nda yapılacak olan açık hava toplantısının ardından Kılıçdaroğlu Artvin programını sonlandıracak.