Artvin Milletvekili Bayraktutan’dan yeni yıl mesajı

0
129

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı ve Artvin Milletvekili Av. Uğur Bayraktutan yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Bayraktutan mesajında:
”Her yeni yıl umutların tazelendiği, yepyeni bir başlangıç demektir. 2023 yılında Atatürk ilke ve devrimlerinin ışığında, Cumhuriyet değerlerine sahip çıkarak, ülkemizi yeni ufuklara, yeni aydınlık yarınlara kavuşturmak, bu ülkeyi umudun ve özgürlüğün ülkesi, hepimizin Türkiye’si yapmak adına verdiğimiz mücadele artarak devam edecektir.

Yeni yılda salgın sürecinin ivedilikle aşıldığı, afetlerin yaşanmadığı, ülkemiz kaynaklarının adil paylaşıldığı, kimsenin yoksulluk ve sefalet içinde olmadığı, emeğin değer bulduğu, hak, hukuk, adalet ve eşitliğin sağlandığı, güvenlik kaygısı ve gelecek endişesinin taşınmadığı, terör ve şiddetin son bulduğu, herkesin birlik ve beraberlik içerisinde, mutlu şekilde yaşadığı bir yıl olmasını temenni ediyorum.

2022 yılında terörle mücadelede hayatlarını kaybeden tüm şehitlerimize, salgın sürecinde ve doğal afetler neticesinde kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, sevenlerine başsağlığı, tedavi görenlere de acil şifalar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; aileniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte hayallerinizin ve umutlarınızın gerçek olduğu bir yıl geçirmeniz dileğiyle; yeni yılınızı içtenlikle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”