Nana Hotel Hopa’da Açıldı

0
671

HOPA-Hopa’da Turizm sektöründeki haraketlilik beraberinde yeni yeni yatırımlarında yapılmasına neden olmaya devam ediyor. Artvin’de Turizm yatak kapasitesinin en yüksek olduğu ilçeye sezon boyunca her ay ülkemizin değişik illerinden ve yurtdışından da yüzlerce Tur otobüsü binlerce turistin geldiği Hopa’da sektöre hizmet verecek olan müstesna bir Otel daha hizmete girdi.

36 Standart odası ve 1 süit odası bulunan Hopa’li İşadamı Nail Çiçek tarafından hizmete açılan NANA HOTEL’de Turgay Ciner Caddesi üzerinde acildi. Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez, Belediye Başkanı Nedim Cihan,  kamu kurum müdürleri, Siyasi Parti İlçe Başkanları, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve vatandaşların da katıldığı açılışta görkemli oldu.

Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez İlçeye bir çivi çakarak yatırım yapan herkesin başlarının üzerinde yeri olduğunu, bu işletmeyi Hopa’ya kazandıran İşadamı Nail Çiçek’i de bu kapsamda tebrik ettiğini ifade ederek “NANA HOTEL ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan ve TSO Başkanı Osman Akyürek’te yaptıkları konuşmada “NANA OTEL İlçemize hayırlı olsun” dediler.

Nana Otel İşletme sahibi Nail Çiçek’te Hopa için her zaman bir şeyler yapmak için çalıştıklarını, İlçeye gelen konuklarına hizmet verecek özel bir otel yapma arzusunda hep olduğunu, bu hayalini gerçekleştirmede hiçbir masraftan kaçmayarak NANA Hotel’i açtıklarını söyleyerek “Açılışımıza gelerek bizleri onurlandıran Kaymakamımız Sayın Ferit Görükmez, Belediye Başkanımız Sayın Nedim Cihan, Ticaret Odamız Başkanı Sayın Osman Akyürek ve açılışımıza katılan siz değerli konuklarımıza candan teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Kaymakam, Belediye Başkanı, TSO Başkanı ve İşletme sahibi tarafından açılış kurdelesi alkışlar eşliğinde kesildi.

Açılışa katılanlara resepsiyonda verilen kokteyl ardından Otelin odaları ve restauranti gezildikten sonra çekilen fotoğraflarla birlikte açılış töreni de sona erdi.