Özgür Özel Artvin’de: İkinci turda düşük katılım olursa altından kalkamayız

0
553

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel Artvin’de katıldığı aday tanıtım toplantısında konuştu: “Eğer bu iş ilk turda tamamlanmaz ikinci tura kalırsa, ikinci tur olacak günün milletin kafasına 24 Haziran kadar önemli bir tarih olarak kazınması lazım.”

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Artvin İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen 27. Dönem milletvekilli aday tanıtım toplantısı büyük coşkuyla yapıldı.

Aday tanıtım toplantısında konuşan Özgür Özel:”Eğer bu iş ilk turda tamamlanmaz ikinci tura kalırsa, ikinci tur olacak günün milletin kafasına 24 Haziran kadar önemli bir tarih olarak kazınması lazım.

Çünkü biz ilk turda durdurup ikinci turda bu cumhurbaşkanlığını kazanacak noktaya geldiğimizde karşımıza seçimlerde düşük bir katılım oranı çıkarsa bunun altından kalkamayız” dedi.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel , 24 Haziran’da yapılacak seçimlere ilişkin olarak, “Bundan 2 yıl öncesine kadar, birbirini siyaseten eleştiren, birbirine ağır sözler sarf eden değil, birbirine küfreden iki tane lider vardı. Bir tanesi Devlet Bahçeli, diğeri Recep Tayyip Erdoğan. Bunların birbirine söylediği sözü kahvede iki kişi birbirine söyleyemezdi. Bunların birlikteliği bir koltuk ittifakı. Bir saray ittifakı, bir çıkar ittifakı” diye konuştu.