Papatyalar Ana Sınıfı Yaptığı Etkinliklerle Göz Dolduruyor

0
907

ARTVİN-Artvin Vakıfbank İlkokulu papatyalar ana sınıfı yaptığı etkinliklerle göz dolduruyor. Papatya ana sınıfı bu yılın gözde sınıfı olarak dikkat çekiyorlar.

Vakıfbank ana sınıfı yıl sonu nedeniyle yeni yıla merhaba derken düzenlenen etkinlikle bir yaş daha büyüdüm partisi ve geri dönüşüm defilesi düzenlediler. Okulun çok amaçlı salonunda yapılan defileye örgenci velileri ve okul idaresi katıldı. Saat 12 de yapılan etkinliğe dışarıdan birçok veli katıldı. Geri dönüşüm adı altında çocuklara geleceğe yönelik tasarruf ve geri dönüşüm projesini aşılamak için poşetlerden yapılan elbiselerle minik öğrencilere defile düzenlendi. Minik öğrenciler defilede boy gösterirken güzellikleriyle ve yeni elbiselerle dikkat çektiler. Defilede boy gösteren öğrenciler Yağız Bilgin, İbrahim Yiğit Özkaya, Ceyda Aydın, Özgü Naz Yıldırım, Ceyda Erkal; Mustafa Taha Erdoğgan, Nazmi -Efe Albayrak, Yağmur Yavuzay, Yiğit Ali Güney, Can Albayrak, Tuğba sema Erdem, Yiğit Akçil, Gülay ada Mert Zeynep Naz Sezer, İbrahim Yıldız katıldılar.

Minik cevherleri bu güzel defileye hazırlayan Öğretmenleri Semiha Ocakoğlu Köksal Sınıf ve anne eğitmenler Serap Aydın, Melek Erkal büyük alkış aldılar. Yeni yıla merhaba diyen minik öğrencilerin bu güzel defilesinden sonra yıl içinde yeni etkinliklerinde yapılacağı belirtildi.

Artvin’de birçok okul sosyal etkinliklerde dikkat çekerken Vakıfbank İlkokulu papatyalar anasınıfı bu konuda en çok etkinlikler yapan sınıf olarak kamuoyunu dikkatini çekenler arasında.