Protranslate  ile Artvin tercüme bürosu hizmeti

0
541

Artvin yeminli tercüme bürosu tarafından insanlar arasındaki etkileşim artırılmakta ve birbiri ile iletişim kurulması sağlanmaktadır. Bu büro sayesinde tez makale ve diğer belgelerin çevirileri de yapılmaktadır. Yapılan çeviriler Artvin yeminli tercüme bürosunda alanında uzman tercümanlar ile yapılır ve mükemmel bir şekilde teslim edilmektedir. Dahası büroda bulunan tercümanlar alanında özel eğitim almış ve tecrübe sahibi kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle her yeminli tercüman alanlara ayrılmış olmakla birlikte iş disiplini ile kaliteli bir şekilde çalışmaktadırlar. Alanları farklı olan tercümanlarımız sadece kendi alanlarına ait çalışmaları çevirmektedir. Üstelik çeviri hizmetleri noterden alınan onay belgesi ile daha da güçlü bir hale gelmektedir. Müşteri memnuniyetini önemsendiği için yapılan her işin ayrıntılarına dikkat edilir Artvin tercüman bürosu Protranslate olarak bu konuya önem vermekteyiz.

Hukuk belgeleri hikaye ve roman türleri mühendislik tıp ve diğer anabilim dallarına ait alanlarda ofisimiz hizmet vermektedir. Çeviri metinlerinin son kontrolleri yapılmadan teslimleri de yapılmamaktadır. Bütün çeviriler kalite kontrolünden geçmektedir. Kalite kontrol konusunda hassas olduğumuz için sırf bu amaç için kurulmuş özel bir kalite kontrol ekibi mevcuttur. Çeviri işlemi bittikten sonra çeviriler bu ekip tarafından kontrol edilmekte ve müşteriye teslimi sağlanmaktadır. Bu ekip tdk bilgisine hakim olmakla birlikte imza ve yazım kurallarına da özen göstermektedir. Ayrıca kalite kontrol ekibi çeviri yapılan dillerin imla ve kurallarına da hakim olan kişilerden oluşmaktadır. Çevirilerde yer alan anlatım bozukluğu kelime yanlışlıkları varsa ice bir şekilde gözden geçirilir ve düzeltilmektedir. Bu aşamalardan geçen çeviriler mükemmel bir şekilde teslim edilmektedir.

Teslimat işlemini kargo ya da internet yolu ile Artvin tercüme bürosunca gönderilmektedir. Güvenlik noktasına çok önem verilmektedir verilen bilgilerin gizliliği ve güvenliği konusuna çok özen gösterilmektedir. Çeviri işlemleri yapılırken çevrilen metnin ana teması değişmeden iletilmek istenen asıl mesaj korunarak farklı dilde yazılması bir diğer önem verilen konulardan biridir. Sürekli olarak tercümanlarımız ile birlikte gelişmeye açık olmayı hedefleyerek kalite bir hizmet verilmektedir. Bu hizmetin kalitesini görmek isteyen müşterilerimiz örnek çeviri talebinde bulunabilmektedirler. Tecrübeli uzman kadromuzdan internet yolu ile sipariş vererek ofise gelmenize gerek kalmadan faydalanabilirsiniz