Şans kazı kazanla yüzüne güldü

0
167

Kazı kazanda en büyük ikramiye olan 2.000.000 TL Ardanuç’ta bir yurttaşa çıktı

Karadeniz bölgesinde kazı kazanda 30 TL’ lik kuponda en büyük ikramiye olan 2.000.000 TL Ardanuç’ta bir bayiide çıkması ilçede şaşkınlık yarattı. Bize doğrusu şanslı bayii derlerdi” diyen bayii sahibi Özgür Şeker “Ama ilgi 2.000.000 TL çıktıktan sonra daha da arttı” dedi.

Geçen hafta sonu Ardanuç’ta şans oyunları bayisinde 30 TL’ lik kazı kazan oyamayan isminin açıklanmasını istemeyen talihli müşteriye 2.000.000 TL çıkması hem müşteriyi hem bayiyi ve ilçe halkını sevindirdi.

Şansımızı deniyoruz

Şan oyunu oynayan müşterilerden İlhami Tekin “Evet ilgim var doğrusu yerimiz burası bizde buradan çıkmıyoruz. Veriyoruz alıyoruz Sağ olsun parayı da bolca dağıtıyor. Genelde şans oyunlarından kazı kazan oynuyoruz. Bilmem burası şans getiriyor sanırım kendisi mi şanslı. Bu Özgür Bey bize şans dağıtıyor. Burada ilgi ve yoğunluk fazla, arka taraf dolu. Şansımızı deniyoruz humar oynamıyoruz.

İkramiye çıkan Bayi Sahibi Özgür Şeker” Yaklaşık 20 yıldır esnaflık yapıyorum evet Ardanuç’ta 5000 nüfuslu bir ilçedeyiz. Şans oyunlarda tüm bayisiyiz; at yarışı, idda,sayısal loto ve kazı kazan. Kazı kazanda da genelde şanslı bir bayii olduğumuzu söylerler çünkü iki haftada bir 10.000 TL ve daha önce 500.000 TL ve şu an dada Pazar günü 2.000.000 TL bir müşterimize para kazandırdık. Teşekkür ediyorum müşterimize en azından şimdiye kadar Karadeniz bölgesinde en büyük ikramiyeyi verdi kazıkazanda herkese başarılar diliyoruz.

Nasıl olduğunu şöyle söylerler bizde bayii olarak dağıtımız için ama bu ikramiye çıktıktan sonra bize tabi ilgi arttı.

Evet müşterimiz para tutturdu ve yine şans dağıtıyoruz.”