Şavşat Çocuk Belediyesi sosyal çalışmalarına devam ediyor

0
465

ŞAVŞAT Şavşat Çocuk Belediyesi sosyal çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Çocuk Belediye Başkanı Emirkan Kadir Durmuş’un öncülüğünde tüm Çocuk Belediyesi üyelerinden talep edilen gıda maddeleri kolilenerek hazırlandı. Kolilere Şavşat Belediyesi’nin de katkıda bulunması ile hazırlanan gıda kolileri Çocuk Belediyesi üyeleri tarafından önceden belirlenen ihtiyaç sahiplerine tek tek dağıtıldı.

Koli dağıtımı başlamadan önce Belediye Başkanı Ahmet Sinan Öztürk’e bilgi veren Çocuk Belediyesi üyeleri katkılarından dolayı Şavşat Belediyesi’ne de teşekkür etti.

Duyarlılıkları için Çocuk Belediyesi’ne teşekkür eden Başkan Öztürk: “Çocuk Belediyesi sosyal çalışmalarda bizleri sevindiriyor. Belediye Meclisi’nde alınan kararla Çocuk Belediyesi bağış kabul edebiliyor. İnşallah önümüzdeki yıllarda bağış konusunu biraz daha yaygınlaştırıp toplanan paraları sosyal faaliyetlere ayıracaklar. Şuanda zaten Çocuk Belediyesi’nin kendine ait bir hesap numarası var ve kendi bütçeleri var. Gelecek yıllarda bu bütçe tamamen sosyal faaliyetler için kullanılacak. Ben hepsine tek tek teşekkür ediyorum, Allah hepsinden razı olsun.” dedi.