Trabzon’da Resul Dindar Fırtınası Esti!

0
1212

Karadenizli sevilen sanatçı Resul Dindar KTÜ Atatürk Kültür Merkezi’nde sevenleri ile buluştu. Konsere gelenler büyük bir coşku yaşadı

TRABZON-Resul Dindar fırtınası bu kez Trabzon’da esti.2015 yılına damgasını vuran Resul Dindar yeni yılda da müzik piyasasında çok konuşulacağa benzer.

2015 yılının son ayında Erzurum-İstanbul, Ankara ve Gaziantep’te verdiği konserlere büyük ilgi gösterilen sanatçı Resul Dindar bu kez Trabzon’da sevenleri ile buluştu. KTÜ Atatürk Kültür Merkezindeki konsere gelenler yer bulamayınca konseri merdiven boşluklarından takip etti. Müthiş bir ilginin gösterildiği konserde Resul Dindar bir-birinden güzel parçalarını sevenleri ile birlikte söyledi.

Trabzon’a her gelişinde KTÜ AKM’ de her sahne alışında büyük bir heyecan yaşadığını belirten Dindar “Rahmetli Kazım Koyuncu ölmeden önce son kez burada sahneye çıkmıştı. Ne zaman Atatürk Kültür Merkezinde konser versem ayaklarım titriyor” dedi.

Artvinli sanatçı Resul Dindar’a Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi konser sonrası sanatçıya çiçek ve plaket verdi.