Yeniden Refah Partisi Yusufeli muhtarları ile bir arada

0
103

Yeniden Refah Partisi İl Yönetimi Yusufeli2ni ziyaret ederek ilçe ve köy muhtarları ile bir araya geldi.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Talip Sücü Yusufeli muhtarları ile gerçekleştirdikleri toplantıya dair şu ifadeleri kullandı:

“Yusufeli ilçemizde Muhtarlarımızla toplantı gerçekleştirdik.

Köylerinin sorunlarını her platforma katılarak dile getiren milletten aldıkları yetkilerinin ne olduğunun farkında olan muhtarlara selam olsun.

Nerede olursa olsun çağrıldıkları her toplantıya korkmadan katılan kendi ikili ilişkilerinden köylerini ve köylülerinin sorunlarını daha öncelikli tutan muhtarlara selam olsun.

Allah köyüne ve köylüsüne sahip çıkan aldığı görevi hakkıyla laikiyle yerine getiren muhtarlardan razı olsun.

Güzel yurdumun güzel muhtarlarına selam olsun.

Esnaf Sanatkarlar Başkanımız Mehmet Bülent Özdemiroğlu ve muhtarlar birliği Başkanı Muzaffer Tunç Beye ayrıca teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakn’ın talimatları doğrultusunda kalkınma yerelden başlar muhtarlarımızı dinleyin köylülerimizin sorunlarını mahallelerimizin sorunlarını öğrenin köylerimizi ve köylülerimizi tanıyalım ihtiyaçlarını öğrenelim diye çalışmalarımıza başladık.

Köylerimizin sorunlarını eksiklerini muhtarlarımızdan dinledik sorunları yazılı olduğu dosyaları teslim aldık.

Çözüm yollarını ve yöntemlerini belirlemek sorunlara çere olmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Yusufeli merkez ve köylerimizde görev yapan muhtarlarımıza katılımlarından ve sorumluluklarını yerine getirdiklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Hangi partiden olursa olsun sorunları dinlemeye gelen tüm partililerle bir araya gelmeye hazır olduklarını söylediler bizim siyasetimiz yok derdimizi sorunlarımızı anlatıp çare arayacağız dediler

Tekrar başta muhtarlarımıza Yusufeli ilçe başkanımıza yönetimlerimize ve bu güzel organizasyonda emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.

Ne sağcıyız ne solcu doğrunun yanında yanlışın karşısındayız.

Bizler Allah’ın rızasını milletinizin gönlünü kazanmaya talibiz bize oy versinler diye değil yılmadan usanmadan çalışmaya koşmaya devam edeceğiz.”

Dilan Şahinbaş