Yusufeli Belediye Gençlik ve Spor Kulübü, Genel Kurul Toplantısını Yaptı

0
664

YUSUFELİ – Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneğinin 3. Olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi.

Belediye toplantı salonunda düzenlenen genel kurul toplantısında, faaliyet raporlarının okunması, raporunun ibrası, denetim kurulunun raporunun görüşülmesi, denetim kurulunun ibrası, tahmini bütçenin görüşülmesi gündem maddeleri ile beraber Belediye Gençlik ve Spor Kulübünün yönetim ve denetim kurulu üyelikleri ile birlikte Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu üyeliklerinin de seçimleri yapıldı.

Yapılan seçimler neticesinde; Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, 2. Başkan (muhasip) Meclis Üyesi Miktat Demirkıran, Kano As Başkanı Meclis Üyesi Cengiz Furat, Halk Oyunları As Başkanı Diş Hekimi Abdülkadir Yıldırım, Güreş As Başkanı İl Genel Meclis Üyesi Furkan Çakmak, üyeler; Yücel Akıllı, Meclis Üyesi Mustafa Aksu, sekreter Necat Türk, Ahmet Karabıyık, Emin Bülbül, Cevdet Ağduman seçildi. Yedek üyeliklere; Erkin Tokgöz, İbrahim Yaşar Aydemir, Uğur Polat, Fevzi Yıldırım, Orhan Güney, Muharrem Aytekin, Hakan Koçak, Mehmet Akıllı, Hakan Topal, Mahmut Öztürk ve Mürsel Korkmaz seçildi. Denetim Kurulu asil üyeliğini Aydın Şahin, Sedat Pirinç ve Hüseyin Yalçın aldı.

Gençlik ve Spor Kulübü Genel Kurul toplantısında, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna 3 üye de belirlendi. Asil üyeliğe, Aydın Şahin, Hüseyin Yalçın ve Necat Türk seçildi.

Yusufeli Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 2009 yılında kurulmuştu.