Hopaspor Kulüp Başkanı Murat Özçep: TFF’nin kulüplere dağıttık dediği para nerede?

0
198

Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Murat Özçep, TFF Başkanı Nihat Özdemir’in açıklamalarına soruyla karşılık verdi: TFF Başkanı UEFA’dan gelen 4,3 Milyon Euro’yu kulüplere dağıttık dedi. Dağıttık dedi ama biz bir şey görmedik. Nerede bu para?

TFF 3.Lig 1.Grup’ta play-off mücadelesi veren Artvin Hopaspor kulüp başkanı Murat Özçep, TFF Başkanı Nihat Özdemir’in açıklamalarını değerlendirdi. Alınan karar saygı duyduklarını söyleyen Özçep, “Karar alındı, yapacak bir şey yok. Harekete geçtik, toplanıyoruz. Niyetimiz 11 Mayıs’ta tüm takımı tesislerde toplayıp teste sokmak olacak. Fakat büyük şehirlerde yaşayan bazı sporculara e-devletten izin çıkmadı. Onlar için de gerekli izinleri alacağız.” İfadelerini kullandı.

HER HAFTA TEST YAPACAĞIZ

Koronavirüs sürecinde hassas bir şekilde çalışacaklarını belirten Özçep, “Talimatlara uyma noktasında elimizden geleni yapacağız. Toplandığımız gibi her sporcumuza ve kulüp çalışanlarımıza test yapacağız. Artvin’de pandemi hastanesi başhekimimiz ile görüştüm, bu konu hakkında onay aldım, gerekirse her hafta teste girilecek.

Onun dışında deplasmanlara uçakla değil kendi takım otobüsümüzle gitmeyi düşünüyoruz. Yine deplasmanlara kalabalık gitmeyeceğiz, tüm yöneticiler gitmeyecek.

Artvin’de şu an vaka yok; ama oyuncularımızın hepsi dışarıdan gelecek, umarım hepsi sağlıklı çıkacak ve çalışmalara da sağlıklı bir şekilde başlayacak.” dedi.

BİZ YİNE ÜVEY EVLAT MI OLDUK?

Nihat Özdemir’in açıklamalarında bir noktaya takıldığını belirten Özçep, “Sayın Özdemir, UEFA’dan gelen 4,3 milyon Euro’yu  kulüplere dağıttık dedi. Dağıttık dedi ama biz bir şey görmedik. Kime dağıttı? Süper Lig ve 1.Lig ekiplerine mi dağıttı? Biz yine üvey evlat mı olduk? Yayın gelirleri açısından alacakların içeride olduğunu söyledi. Bu konuda hemfikiriz; ama diğer takım başkanlarıyla da görüştük, onlar da aynı şeyi söyledi. Bizim kulüp hesabımız belli, bize gelen bir para yok, o zaman dağıttık denilen bu para nerede?” diye sordu.