Artvin Boğaları Fatih Güraslan’ı Transfer Etti

0
584

ARTVİN-Türkiye Erkekler Basketbol 2.Ligin de mücadele eden Artvin Belediyesi Basketbol Takımı Kayseri Ekibi Melik Gazi Belediyesi Basketbol takımının oyun kurucusu Fatih Güraslan’ı transfer etti.

Fatih Güraslan 1.78 Boyunda 23 yaşında Sezonun ilk yarısın da Kayseri Melik Gazi Belediyesinde maç başına 14 sayı ortalamasıyla oynadı.

Transferle ilgili açıklamalarda bulunan Artvin Belediyesi Başkanı Mehmet Kocatepe;”Ligin ilk yarısını 3’üncü bitiren Artvin Boğaları son haftalarda yakaladığı başarılar bizi oldukça mutlu etti. Takım koçu Şahin Ateşdağlı Melik Gazi Belediyesin de oynayan Fatih Güraslan’ın takıma çok faydalı olacağını söyledi. Bizde gerekli girişimlerde bulunarak bu kardeşimizi transfer edip takımımıza kazandırdık. Sezonun ikinci yarısında daha güçlü kadroyla sahada kendini gösterecek Artvin Boğalarına 6 Ocak Bursa İnegöl Sporla deplasmanda oynayacağı maçında başarılar diliyorum”dedi.

Artvin Boğalarının Yeni Transferi Fatih Güraslan ise; ” çok büyük bir kulübe transfer oldum. Bu süreçte oldukça istekli davranan Artvin Belediyesi Basketbol takımı onursal başkanı ve Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kocatepe beyefendiye Basketbol Takımımızın koçu Şahin Ateşdağlı’ya ve yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum.  Maçlarda oynayacağım oyunla onlara layık olacağım” dedi.