Artvin CHP Merkez İlçe Gençlik Kolları Kongreye Gidiyor

0

 

ARTVİN-Halit Yılmaz, Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na adaylığını koyduğu söyleyen Halit Yılmaz, “5 Aralık 2015 Cumartesi günü saat 15.00’da parti binasında yapılacak olan kongreye tüm genç arkadaşları bekliyoruz” dedi.

Yılmaz; “Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül vermiş yol arkadaşlarım, büyüklerim ve onurlu yaşamayı benimsemiş değerli Artvinliler sizleri saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Ben Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanıyım ve bu görevimi bir yıldır yapmaktayım. Görevime atama ile geldim. Partim ve ülkem için Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerinden ödün vermeden hizmet etmeye çalıştım. Ülkemizin durumu ortadadır. AKP’nin diktatör gibi yönettiği ülkemizde işsizlik, yoksulluk, yolsuzluk ve hırsızlık hat safhadadır. Biz Cumhuriyet Halk Partisi gençliği olarak bunlara her zaman Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan asla ayrılmayacağız. Onurlu ve namuslu yaşamayı halkımıza karşı borç biliriz. Bir gün Türkiye’de namuslu yaşamak, adalet, eşitlik ve özgürlük egemen olacaktır ve bunu bizler başaracağız. Bizler inandık birbirimize güvendik ve sizlerden destek bekliyoruz. Mustafa Kemal Atatürk’ün ülkeyi emanet ettiği gençliğe sahip çıkıp desteğinizi esirgemeyin. Sizlerin de desteği ile Cumhuriyet Halk Partisi Artvin Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’na adayım.

Bizler bugünlerin umudu yarınların kurtarıcılarıyız. Ülkemiz ve Partimiz için kollarımızı sıvadık, elimizden geleni ardımıza koymayacağız. Bu görevi yapmak isteyen arkadaşlarımızı da onurlu mücadelemizde görmek istiyoruz.  5 Aralık 2015 Cumartesi günü saat 15.00’da parti binamızda yapacağımız kongremize bütün genç arkadaşlarımızı bekliyoruz. Hepinizi devrimci duygularımla selamlıyor, özgürlüğün şafağı Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında doğacaktır diyorum” ifadelerinde bulundu.