Hopa’da Yeni Bir Spor Merkezi Açıldı

0
1194

HOPA-Kuvars Aktif Yaşam ve Spor Merkezi Spor Salonu açılışı gerçekleşti. Yapılan açılışa Kaymakam Ferit Görükmez, Arhavi Kaymakamı Şeref Aydın, Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Güven, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı

Kurdele kesimi ve açılış ardından konuşma yapan Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez, spor salonun hayırlı olması temennisinde bulunarak, Hopa’da bayanların ve bayların sosyal yaşamlarını devam ettirecekleri, streslerini atabilecekleri bir ortamı oluşturmak için Aktif Yaşam ve Spor Merkezi gibi kondisyon ve fitness salonlarının önemli olduğunu belirtti. Daha sonra spor merkezini gezerek spor aletlerini tek tek inceledi ve spor aletleri hakkında bilgi aldı.

Kaymakam Görükmez, bu duygu ve düşüncelerle Aktif Yaşam ve Spor Merkezi salonunun, istifade edecek herkese hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

İş yeri sahibi Sercan Özgen ise spor salonunda sporla ilgili her şeyin bulunduğunu son teknolojiye uygun hazırlanmış cihazlarla spor yapmak isteyen her kesin gönül rahatlığıyla gelebileceği bir mekan olduğunu belirtti.

İşletme sahibi Sercan Özgen, Aktif Yaşam ve Spor Merkezi açılışa katılan davetlilere tek tek teşekkür etti.