Hopaspor Çayeli deplasmanından 3 puanla ayrıldı

0
673

A.Hopaspor Çayeli deplasmanından istediği 3 puanı attığı 2 golle almasını bildi.

BAL Ligi 3.grupta şampiyonluk hedefi ile sezona başlayan A.Hopaspor hedefine emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

Artvin Hopaspor mutlak puan alma parolası ile gittiği Çayeli deplasmanında karşılaşmaya da heyecan fırtınası ile başladı. Karşılaşmanın başlaması ile ev sahibi Çayeli’nin ataklarını yerinde kesmesini bilen Hopaspor ilk çeyrekte oyunda dengeyi sağlayarak rakip kaleye yüklenmeye başladı. Karşılamanın 40 dakikasında Fazlı Aydın meşin yuvarlağı Çayeli filelerine göndererek takimini1-0 öne geçiren golü attı ve ilk devrede bu skorla sona erdi.

2 devreye hızlı başlayan Çayelispor Hopa kalesine yüklense de istediği golü bulamadı. Karşılaşmanın ikinci devre ortalarından itibaren Hopaspor yeniden rakip kaleye yüklenmeye başlad.81 dakikada Bilal Cebi takimini iki farklı üstünlüğe taşıyan golü attı.

Karşılaşmanın son anlarında her iki takımın karşılıklı ataklarından başka gol sesi çıkmayınca Hopaspor ’da deplasmanda kendisi açısından altın değerinde 3 puanı attığı 2 golle sağladı.

Maç bitiminde Artvin Hopaspor Başkanı Mübin Çakmak “Spor budur, centilmenlik budur, biz yensek de yenilsek de spor ahlakından vazgeçmeyeceğiz. Artvin şehir olarak bu gururu ve mutluluğu yaşayacak” açıklamasında bulundu.