Ardanuç’ta Karne Sevinci Yaşayamadan Hayatını Kaybetti!

0

ARDANUÇ-Artvin’in Ardanuç ilçesinde okulun son günü dengesini kaybederek suya düşen 9. sınıf öğrencisi karne sevinci yaşayamadan hayatını kaybetti.

Ardanuç’ta 8 Haziran’da dengesini kaybederek evlerinin yanından geçen Nehir’e düşen Ardanuç Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Ümit Köse (15) tedavi gördüğü Artvin Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Karne gününden iki gün önce kendi evlerinin 100 metre aşağısından geçen nehrin kenarında yürürken dengesini kaybederek suya düşen Ümit Köse, Ardanuç Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ardanuç Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalenin ardından Artvin Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ümit Köse, yapılan bütün müdahalelere rağmen yaşam mücadelesini kaybetti.

Ardanuç Çok Programlı Anadolu Lisesi 9. Sınıf öğrencisi olan ve bu yıl 10. Sınıfa geçen Ümit Köse, arkadaşları arasında yardımseverliği ile tanınan bir kişiydi. Ümit Köse’nin ölüm haberi, yakınlarını ve bütün okulu yasa boğdu. Ayrıca Köse’nin sosyal medyada yer alan ve düşmüş olduğu nehrin kenarında nehre bakarken çekilmiş olduğu resimleri sevenlerini iyice saya boğdu.

Ümit Köse’nin cenazesi yakınlarının ve arkadaşlarının gözyaşları arsında Ardanuç’ta aile mezarlığında toprağa verildi.