Artvin İçin Yeni Bir Proje Daha

0
883

ARTVİN – Artvin Belediyesi, yürüyen merdiven projesini hayata geçirirken, aynı gün bir büyük müjde daha verdi. Artvin Şehir Merkezi trafiğini rahatlatması beklenen projenin çalışmaları başlıyor.

Artvin Belediyesi hayalleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Artvin halkının bir büyük hayali olan yürüyen merdiven projesinin hayata geçtiği gün Belediye tarafından bir başka büyük hayalin gerçekleştirileceğine yönelik adımın atıldığının açıklaması yapıldı. Artvin Merkez Şehir içi trafiğini rahatlatacak olan yeni giriş yolu projesi başlıyor. Artvin Belediyesi müjdeli haberi sosyal medya aracılığıyla kamuoyuna duyururken, projenin başlangıç noktasında çekilen fotoğraflarda paylaşıldı. Söz konusu paylaşımda; “Şehrimizin yeni giriş yolunu yapacağımız bölgede Milletvekilimiz Dr. İsrafil Kışla, Belediye Başkanımız Mehmet Kocatepe, AKE YOL Firma Sahibi Salih Okçu, AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta, AK Parti Artvin Merkez İlçe Maksut Koçak, Belediye Başkan Yardımcımız Aydemir Akköy incelemelerde bulunarak en kısa zamanda çalışmalar başlayacağının müjdesi verildi. İlimize hayırlı olsun.” ifadelerine yer verildi.

Projeye ilişkin çalışmaları bizzat yerinde inceleyen heyet proje çalışmaların başlayacak olmasından duydukları memnuniyeti dile getirirken, projeye ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Projenin tamamlanarak faaliyete başlaması ile birlikte ilimiz şehir içi trafiğinin gidiş gelişli olarak düzenlenmesi beklenirken projenin ise yaklaşık 6 ay gibi bir sürede tamamlanması hedefleniyor. Dinlengah Kafe’nin bulunduğu noktanın tam karşısından Cumhuriyet Caddesi’ne bağlanması planlanan projenin çalışmalarına başlanması kamuoyu tarafından takdirle karşılandı.