İYİ Parti’den deprem bölgesine destek

0
108

İYİ Parti İl teşkilatı Pazartesi sabah saat 04.17’de Kahramanmaraş merkezli meydana gelen deprem sonrasında bölgede ki yaraların sarılabilmesi için deprem bölgesine yardım gönderdi.

İYİ Parti İl Başkanı Yusuf Sağlam yapılan destek çalışması ile ilgili “Değerli arkadaşlarım iki gün boyunca gece gündüz demeden deprem bölgesin deki depremzede kardeşlerimizin yaralarını bir nebze sarmak için fedakârca çalışıp aynı ve nakdî yardımlar yapan, bu yardımların toplanmasına katkı sağlayan ,deprem bölgesine ulaşmasını sağlayan başta İyi partimizin il ve tüm ilçelerimiz yönetimlerine, kadın kolları başkanlığımıza, çalışan kadın kolları gönüllülerine, gençlik kolları başkanlığı ve gençlerimize ve de Allah rızası gözeterek yardımlarını esirgemeyen hayırsever kardeşlerimize İYİ Parti İl Başkanlığı adına çok teşekkür ediyorum. Yardım çalışmalarımız devam edecektir.

Bu vesile ile depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan gani gani rahmet dilerken; kederli aile mensuplarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz. Yaralı kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum. Ayrıca bölgede yaraları sarmak için fedakârca çalışan tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Tek yürek olduk acıları sarmak için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Parti binamızda yardımlarımızı topladık ve hayırlısıyla yardım aracımızla gönderdik.

Sağ salim yerine ulaşır İnşallah.

Şimdi birlik olma zamanı” ifadelerini kullandı.