Kemalpaşa’da Arçelik’lendi

0
577

HOPA-Hopa’nın Kemalpaşa Beldesinde yeni bir işyeri düzenlenen açılış töreni ile hizmet vermeye başladı. Umut Ticaret tarafından açılan Kemalpaşa Arçelik açılış törenine Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek, Hopa eski Belediye Başkanı Yılmaz Topaloğlu, Arçelik Bölgesel pazarlama sorumlusu Murat Bozkurt, Arçelik Doğu Karadeniz Bölge Satış yöneticisi Ertunç Dalgıç, Arçelik Ankara Şube Satış Yöneticisi Kayhan Cevher, Arçelik Bayi Yönetmeni Sercan Sancı ve vatandaşlar katıldı.

Açılış öncesi bir konuşma yapan Arçelik Bölgesel pazarlama sorumlusu Murat Bozkurt Hopa’dan sonra Kemalpaşa’da da Arçelik satış mağazası açmaktan memnuniyet duyduklarını ifade ederek “Hayırlı olsun” dedi.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek ’de Kemalpaşa’nın sürekli kendini geliştirdiğini, yapılan her yeni yatırım ile ilçe halkının yaşam düzeyinin biraz daha yükselmesine katkı sunduğunu ifade ederek, yatırımı yapan Umut İnşaat ortaklarına teşekkür ederek işyerinin Beldelerine hayırlı olmasını diledi.

Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek’te yapılan her yatırımın beraberinde istihdamı da oluşturduğunu ifade ederek “Hayırlı olsun” dedi.

Daha sonra Kemalpaşa belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek ve Arçelik temsilcilerinin birlikte kestiği kurdele ile işyeri de hizmet vermeye başladı.

Kemalpaşa Arçelik açılışı sonrası Umut Ticaret şirket ortağı Recep Demirci’de Kemalpaşa halkına yeni bir işyeri ile hizmet vermek için işyerini açtıklarını ifade ederek Açılışlarına katılan Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek, Hopa eski Belediye Başkanı Yılmaz Topaloğlu, Arçelik Bölgesel pazarlama sorumlusu Murat Bozkurt, Arçelik Doğu Karadeniz Bölge Satış yöneticisi Ertunç Dalgıç, Arçelik Ankara Şube Satış Yöneticisi Kayhan Cevher, Arçelik Bayi Yönetmeni Sercan Sancı ve vatandaşlara teşekkür etti.