Schrödinger’in Kedisi isimli tiyatro oyunu büyük beğeni topladı

0
146

Halkevleri’nin 91. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Trabzon Halk Tiyatrosu’nun “Schrödinger’in Kedisi” adlı tiyatro oyunu Ardanuç’ta sergilendi.

Trabzon Halk Tiyatrosu tarafından 15 Ocak Pazar günü Aşık Efkâri Kültür Salonunda, “Schrödinger’in Kedisi” isimli tiyatro oyunu izleyiciyle buluştu.

Trabzon Halk Tiyatrosu Doğu Karadeniz turnesinde ilçemizde tiyatro oyunu sergiledi. Artvin Halkevi Derneği organizasyonuyla ilçemizde izleyici ile buluşan oyun halkımızdan büyük beğeni topladı.

Oyun sonrası Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, oyunculara çiçek takdim ederken yaptığı konuşmada; “Bu güzel gecede bizlerle olan siz değerli halkımıza teşekkür ediyoruz. Trabzon Halk Tiyatrosuna ve Artvin Halkevi’ne de ayrıca teşekkür ediyorum. Emeklerine, yüreklerine sağlık. Bu tür etkinliklerimizi sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Artvin Halkevi Derneği Başkanı Uğur Karakuş; “Trabzon Halk Tiyatrosunun tiyatro oyununu bu akşam sizlerle buluşmasına vesile olan Ardanuç Belediyesi’ne ve değerli başkanı nezdinde siz Ardanuçlulara teşekkür ederim. Başka oyunlarla sizlerle buluşmak istiyoruz, bu heyecan bize mutluluk ve cesaret veriyor” dedi.