Sağlıkçılardan Hopa’ya Teşekkür

0

HOPA-Artvin İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Abdullah Güleç ve Müdür Yardımcısı Dr. Mehmet Şeker, Kaymakam Mehmet Ali Özkan’ı makamında ziyaret etti. Kaymakam Özkan’la bir süre sohbet eden Dr. Abdullah Güleç, İlçede verilen halk sağlığı hizmetleri hakkında bilgi verdi. Kaymakam Mehmet Ali Özkan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Artvin merkez ve ilçelerinde müdürlüğe bağlı birimlerin noksansız hizmet sunması için gerekli gayreti gösteren Artvin İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Abdullah Güleç, İlk olarak Kaymakam Özkan’la beraber Toplum Sağlık Merkezi Sorumlusu Dr. Gülsüm Yıldız’ı makamında ziyaret ettiler.

Sıcak bir ortamda geçen ziyarette, Hopa sağlık alanlarındaki problemlerin çözümü, halka daha iyi hizmet verilebilmesi ve yapılan hizmet kalitesinin arttırılması amacıyla hizmet alanlarının ve fiziki şartlarının düzeltilmesi ile ilgili konularında bilgi alışverişi yapıldı. Burada Akılcı ilaç kullanımında başarılarından dolayı plaket verildi.

Dr. Güleç daha sonra Aile Hekimliğine gidilerek burada Aile hekimlerini ziyaret ederek Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde hekimlerimizin ve personellerimizin tarafımıza ve Akılcı İlaç Kullanımı konusuna göstermiş oldukları ilgileri için teşekkür ederiz dedi ve Akılcı ilaç kullanımından dolayı plaket verildi.

Dr. Güleç, önceki yıllarda ilçelerimizde sağlık alanında birçok sorunlar yaşanmaktaydı. Ancak yapılan çalışmalarla bu sorunlar önemli ölçüde giderilerek vatandaşın daha iyi şartlarda hizmet alması sağlanmıştır. Artvin İl Halk sağlığı Müdürlüğü olarak ilçelerimizdeki sağlık kuruluşlarının eksikliklerinin gidereceğiz. Bunun için gerekli çalışmalar yapılmaktadır ve Yeni Devlet Hastanesine kavuştuğumuzda sorunlar tamamen giderilecektir” dedi