TVF Bölgesel Bayanlar Voleybol Müsabakaları Başlıyor

0
1079

ARHAVİ-Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından gerçekleştirilecek ve 05-07 Şubat 2016 tarihleri arasında yapılacak olan Bölgesel Lig Bayan Müsabakalarında Arhavi Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı da mücadele edecek.

Arhavi Belediyesi GSK Bayan Voleybol Takımı’nın müsabakaları Fındıklı’da yapılacak. Rize’nin Fındıklı ilçesinde düzenlenecek olan grup müsabakalarında başarılı olmaları durumunda 04-06 Mart 2016 tarihleri arasında Amasya’da düzenlenecek olan müsabakalarda final etabına yani 3. Lig’e katılmaya hak kazanacak olan ekip antrenmanında, oyuncuların inancının ve konsantrasyonun üst düzeyde olduğu gözlendi.

İlçe Kapalı Spor Salonunda günde çift antrenman yaparak hazırlandıklarını belirten takım antrenörü Serkan Başgül, müsabakalarda iddialı olduklarını dile getirdi. Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu da antrenmanı izleyerek takıma başarı temennisinde bulundu.

Arhavi Belediyesi GSK Bayan Voleybol Takımı’nın Fındıklı’da yapılacak grup müsabakalarındaki rakipleri Rize Gençlik Spor, Rize Fındıklı Spor ve Trabzon Zağnos takımları olacak.