Ali Koç’un Aklındaki Teknik Direktör Belli Oldu

0
550

Oldukça zorlu günlerden Fenerbahçe takımında yeni teknik direktör arayışı sürüyor. Son haftada iç sahada yaşanan ağır mağlubiyetin faturası teknik direktör Cocu’ya kesildi. Alınan sonuçtan sorumlu tutulan hoca ile yollar ayrıldı. Üst üste yaşanan puan kayıplarının ardından kaçınılmaz olan hoca değişikliği de böylelikle yaşanmış oldu. Taraftarın arzusu ile yeni teknik direktör arayışları da hız kesmeden başladı. Zorlu mücadeleler şimdi Fenerbahçe takımını bekliyor. Yeni gelecek olan teknik direktör ile takımın neler başarabileceğini yakından http://www.betitbet1tv.com/ ile takip edebileceksiniz. Böylesine deneyimler sizleri beklerken uzak kalmamalısınız.

İsim Arayışlarında Önemli Kriter

Takımın başına geçecek olan kişinin henüz netleşmemiş olmasına rağmen önemli adımlar atılmış durumda. Yönetim tarafından belirlenen kriterler son derece önemli bir hal taşıyor. Kaliteli ve keyif veren bir heyecanı geri verecek olan ismin kim olacağı tartışılıyor. Yönetim içinde bazı seslerin yerli isimden yana fikir belirtmesinin yanında yabancı bir hoca ile anlaşması yönünde fikirlerde artmış durumda. İki kritere de yakın olması itibari ile son günlerde Tayfun Korkut ismi ön plana çıkmaya başladı. Genç ve hırslı teknik adamın Ali Koç’un tabirlerine de uyduğu görülüyor. Anlaşılması halinde Betitbet ile neler olacağını göreceksiniz. Yeni oluşacak olan sistem merak konusu oluyor. Futbol severleri harika fırsatlar bekliyor.

Zorlu Günler Geride Mi Kalıyor?

Ligde alınan kötü sonuçları ardından teknik heyetin değişmesi ile yeni bir heyecan yaşanmaya başladı. Adeta küme düşme potasında olan ekibin nasıl sonuçlar alacağı büyük merak konusu olmuş durumda. Takımda yaşanan değişikliklerin sahaya nasıl bir etkide bulanacağını yakından takip edebileceksiniz. Yeniden bir kazanma rotası çizmeleri bekleniyor. Yakalanacak olan bir ivme ile üst sıralara gelmek mümkün. Bunun için yapılacak olan çalışmaların son derece önemli olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. Böylesine kritik anları naklen biçimde takip edebilirsiniz.