Artvin’de “Doğa ve Çocuk” Projesi Etkinliği Yapıldı

0
653

ARTVİN-Artvin Belediyesi, Artvin Çoruh Üniversitesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünün İşbirliğiyle Düzenlenen “Doğa ve Çocuk” Projesi Kapsamında Vakıfbank İlkokulunda Çeşitli Etkinlikler Gerçekleştirildi.

Artvin Belediyesi, Artvin Çoruh Üniversitesi ve  İl Milli Eğitim Müdürlüğünün işbirliğiyle düzenlenen   ve çocuklara çevre bilinci ve hayvan sevgisi kazandırmak amacıyla gerçekleştirilen “Doğa ve Çocuk Projesi” kapsamındaki  etkinliklere Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Projenin destek ekibinde yer alan Milli Egemenlik Anaokulu  Öğretmeni  Büşra Keleş ve Artvin Çoruh Üniversitesi Öğretim Görevlisi Emel Göktürk’ün öncülüğünde Artvin Çoruh Üniversitesindeki Hayvan sever Topluluğu tarafından okul öncesi öğrencilerine  tiyatro gösterisi sergilendi. Artvin Belediyesi Veteriner Hekimi Mesut Yaşar Avcı’nın gözetiminde okula getirilen hayvanları seven öğrenciler Okul Öncesi Öğretmeni Büşra Keleş ile birlikte oyunlar oynadılar. Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin minik  öğrencilere çeşitli hediyeler vermesiyle program sona erdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, katkılarından dolayı Artvin Belediyesine ve Artvin Çoruh Üniversitesine teşekkür etti.