Hopa Belediyesi Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Ediyor

0
843

HOPA – Hopa Belediyesi şehrin değişik noktalarında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Belediye Başkanı Nedim Cihan değişik mahallelerde devam eden çalışmaları da ekibi ile birlikte yerinde denetlemeye devam ediyor.

Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan Şahintepesi’nde uzun zamandır vatandaşların yaşadığı mağduriyeti gidermek için yol betonlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Cihan buradaki çalışmaları denetlemenin ardından Sundura Mahallesinde üniversite yolu üzerinde ki menfez çalışmalarını yerinde inceledi ve çalışmaları yürüten yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Cihan daha sonra Turgay Ciner Caddesi üzerinde yapılan menfez çalışması ve parke yol döşemesi çalışmalarını Fen İşleri ekibi ile birlikte inceleyerek noksan kalan yerler konusunda da gerekli talimatları vererek çalışmaların kısa sürede tamamlanmasını istedi.

Başkan Cihan son olarak Meteoroloji yolu üzerinde yapılan çalışmaları denetledi. Başkan Cihan incelemeler ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi: ”Esas olarak ülkemizde yaşanan darbe girişimi ve sonrasında alınan ohal kararında bile Hopa Belediyesi olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz ve gündüz çalışmalarımızın ardından akşam demokrasi nöbetimizi siz değerli Hopa halkı ile tutacağız. Yaşanabilir bir Hopa için, vatandaşımızın ve mağduriyetlerinin her zaman yanında olacağız. Benim önceliğim Hopalımdır ” dedi.