Hopaspor Kulüp Başkanı Özçep: Hep beraber başarabiliriz

0
153

TFF 3. Lig 1. Grup’ta mücadele eden Artvin Hopaspor, Türkiye Futbol Fedarasyonu’nun pandemi süreci dolayısıyla aldığı karar sonucu 2.Lig’e yükselme müsabakaları oynama hakkı kazandı.

Konuyla alakalı açıklama yapan Artvin Hopaspor Kulüp Başkanı Murat Özçep birlik beraberlik mesajı vererek “hep beraber başarabiliriz” dedi.

Kulüp başkanı Özçep yaptğı açıklamada:

“Başka Hopa, başka Artvin, başka Artvin Hopaspor yok!

Sezonun başında her şeyden önce karakterli bir takım oluşturmak için yola çıktık. Önce Hopa dedik, önce gençlerimizin geleceği dedik. Sadece A takımımıza değil, alt yapımımızdaki gençlerimiz için de çalışmalar yaptık. Talihsiz sakatlıklar ve sonunda da tüm dünyayla birlikte memleketimizi de etkileyen bir pandemi dönemi yaşadık.

Bugün geldiğimiz noktada, yapılan toplantılar sonucunda TFF’nin aldığı karar doğrultusunda takımımız Play-Off yani 2.Lig’e yükselme maçlarını oynamaya hak kazandı.

Artvinimizde bir üst liglere yükselen Arhavispor ve Çoruhspor’u tebrik ediyorum. Şimdi sıra yıllardır beklenen özlemi sonlandırmakta. Bu kente ve mor-beyaza sevdalı herkese görev düşüyor.

Sen, ben yok Artvin Hopaspor var diyerek bu takımı 2. Lig mücadelelerine göndereceğimizden bir kuşkum yok. Hayde Hopa, hayde Artvin.. Hep beraber başarabiliriz” ifadelerine yer verdi.