İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci Rize ve Trabzon’u Ziyaret Etti

0
1013

ARTVİN-Artvin İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci, 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılında il’de açılması planlanan Artvin Bilim ve Sanat Merkezi için istişarelerde bulunmak üzere Rize ve Trabzon illerinde incelemelerde bulundu.

Ziyaretine ilk olarak Rize Fatma-Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezi ile başlayan Abdulcelil Kahveci kurum hakkında Rize İl Milli Eğitim Şube Müdürü Besim Acar, Fatma-Nuri Erkan Bilim ve Sanat Merkezi Müdür Yardımcıları Cengiz Gözcü ve Zeliha Okur’dan bilgi aldı. Kurum yöneticilerine teşekkür eden Kahveci Rize İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş’la makamında görüştükten sonra Trabzon’a hareket etti.

Aynı gün Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş’ı makamında ziyaret eden Abdulcelil Kahveci,  incelemelerde bulunmak üzere Trabzon Bilim ve Sanat Merkezinde kurum yöneticileri, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Abdulcelil Kahveci, kurumla ilgili bilgilendirmeler yapan Müdür Yardımcısı Selçuk İslamoğlu’na, Rehber Öğretmen Necdet Şengül’e, Sınıf Öğretmeni Fikret Aşçıoğlu’na,  teşekkür ederek öğrencilere başarılar diledi.