Türk Eğitim-Sen Ardanuç Temsilciliği Yemekte Buluştu

0
740

ARDANUÇ-Türk Eğitim-Sen üyeleri, Gevhernik Oteli ‘nde, Ardanuç İlçe Temsilciliğinin organize ettiği ‘Birlik, Beraberlik ve Kaynaşma’ yemeğiyle  bir araya geldiler.

Yemekte kısa bir konuşma yapan Türk Eğitim-Sen Ardanuç İlçe Temsilcisi Sadık Emrah Okyay: “Eğitim çalışanlarının birlik ve beraberliğine her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde üyelerimizi birlikte görmek sevindiricidir.  Katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Türk Eğitim-Sen Artvin Şube Yöneticilerimiz, Artvin’in en büyük sorunu olan maden nedeniyle Cerattepe de nöbetteler bu sebeple aramıza katılamadılar. Selamlarını ilettiler. Eğitim gönüllülük işidir evet, ama gönüllü işimizi de yaparken haklarımızı bilmeli, sorumluluğumuzun gereklerini yerine getirmeliyiz.  Değişikliklerin takipçisi olmalı, üyelerimizin ve bizden destek isteyen tüm eğitim camiasındaki arkadaşlarımızın isteklerini de kendi isteklerimiz kabul etmeli, her zaman desteği bir borç bilmeliyiz. Yaptığımız, yapacağımız organizasyonlarla bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizin daim olmasını sağlayacağız. Böylece birbirimizi daha iyi tanıyacak İstek görüş ve önerilerimizi rahatça paylaşabilecek bir ortam hazırlayacağız. Eğitim camiasının sıkıntılarını gidermek için tartışıp ortak çözüm noktaları üretebileceğiz. “dedi.

Türk Eğitim-Sen Ardanuç İlçe Temsilcisi Sadık Emrah Okyay konuşmasına şu ifadelerle son verdi: “Birlik, beraberlik ve kaynaşma yemeğinin organizasyonunu düzenleyen başta ilçe Temsilcisi Sadık Emrah Okyay olmak üzere İlçe Mali Sekreteri Behlül Çakır, İlçe Teşkilatlandırma Sekreteri Mustafa Özgür, ilçe Yönetim Kurulu Üyeleri Esra Işık ve Elif Köse ve yemeğe katılan tüm üyelerimize teşekkürü bir borç biliriz”.